Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 123 × 60 × 91 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | >150L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 500w |
| Disinfecting Type | Far Infrared, OZONE, Ultrasonic, Ultraviolet Light |
| Brand Name | HAOYUNMA, shengshang |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | SS-E4001 |
| Application | Restaurant |
| Type | Restaurant Dishwasher Machine |
| Usage | Restaurant Dish Washer Machine |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Function | Strong Dish Washing |
| Feature | High Efficient Dish Washing Machine |
| Keyword | Full-Automatic Uncovering Dishwasher |
| Color | Stainless Steel Silver |
| Product name | Industrial Commercial Dishwasher |
| Dishwasher Type | Automatic Commercial Home Dish Washer |
Instock
There are no reviews yet.