Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 120 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 × 45 × 98 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Washing Program | Hand Wash, Drying, Quick wash |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | >300W |
| Loading Type | Front Loading |
| Energy Efficiency Rating | Grade 3 |
| Washing Machine Type | Mini Washing Machine |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Warranty | 3 years |
| Power | 1.85kw 0.37kw |
| Weight | 350kg |
| Size | 803*1130*2110mm |
| Product name | Heavy Duty Coin Operated Commercial Laundry Stacked Washer And Dryer |
| width | 803mm |
| depth | 1130mm |
| height | 2110mm |
| net weight | 350kg |
| self-service version | yes |
| Washing speed | 32rpm |
| Mediate speed | 420rpm |
| High extracting | 700rpm |
| G-force | 200 |
Instock
There are no reviews yet.