Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 143 kg |
|---|---|
| Dimensions | 76 × 78 × 153 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC, Electric |
| Washing Program | Hand Wash, Drying, Large Cloth Wash, Quick wash |
| Voltage (V) | 220V, 220 |
| Power (W) | 200-250w, 200 |
| Loading Type | Front Loading, Front Loading |
| Energy Efficiency Rating | Grade 2, Grade 1 |
| Washing Machine Type | Mini Washing Machine |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Model Number | XHQG150MJ205 |
| Automatic Type | Automatic |
| After-sales Service Provided | None |
| Warranty | None |
| Type | All-In-One Washer / Dryer |
| Installation | Freestanding |
| Washing Capacity (kg) | 15kg |
| Operating Language | cn |
| Application | Household |
| App-Controlled | Yes |
| Private Mold | Yes |
| logo/pattern | Heat-transfer Printing |
Instock
There are no reviews yet.