Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 60 × 100 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Washing Program | Drying |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1200W |
| Loading Type | Front Loading |
| Energy Efficiency Rating | Grade 1 |
| Washing Machine Type | Dehydrating Machine |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| How to use | fully automatic |
| Drying kilogram | 7kg |
| Dehydration power | 420W |
| energy efficiency class | first level |
| Opening and closing method | Front opening |
| place of origin | Chinese mainland |
Instock
There are no reviews yet.