Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Certificate Number | 125800001 |
| 3C | Certificate |
| Barcode | No |
| Certification | 3C |
| Warning | NO |
| Gender | Unisex |
| Model Number | 01 |
| Function | Grasping/Movement Ability Developing |
| Type | Other |
| Dimensions | 43*43cm |
| Sports | TENNIS |
| Design | Other |
| Material | POLYESTER |
| Brand Name | ODILO |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Recommend Age | 14+y |
Instock
There are no reviews yet.