Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 50 cm |
| Washing Program | Hand Wash, Drainage Only, Power Wash |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 150-200w |
| Loading Type | Top Loading |
| Energy Efficiency Rating | Grade 3 |
| Washing Machine Type | Dehydrating Machine |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
Instock
There are no reviews yet.