Instock
| Weight | 75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 72 × 89 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Haoyunma Model | Washing and Dry Machine |
| Power Source | AC, Electric |
| Control type | electronic |
| Max spin speed | >1400 rpm |
| Depth | >50 cm |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Automatic Type | Automatic, Automatic |
| Model Number | Washer |
| Drainage Method | Upper/Lower Outlet |
| Type | WASHER, All-In-One Washer / Dryer |
| Condition | New |
| Tub No. | Single Tub, Single Tub |
| Certification | CE |
| Tub Material | STAINLESS STEEL |
| Installation | Freestanding, Freestanding |
| Washing Program | Large Cloth Wash, Quick wash |
| Opening Method | Front Open |
| Washing Capacity (kg) | >9 kg |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | >300W, 350-400W |
| Loading Type | Front Loading |
| Energy Efficiency Rating | Grade 2, Class A+++ |
| Washing Machine Type | Mini Washing Machine |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Operating Language | English |
| Application | Hotel, Household |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | NO |
| logo/pattern | Other |
| Capacity | 14KG |
| Name | Clothes Washing Machine |
| Color | Gray |
| Usage | Cloth Washing |
| Motor Type | Variable Frequency Motor |
Instock
There are no reviews yet.