Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 45 × 74 cm |
| Power Source | Electric |
| Automatic Type | Automatic |
| Motor type | Common Motor, Ordinary motor |
| Drainage Method | Lower Outlet |
| Type | Compact |
| Condition | New |
| Tub No. | Single Tub |
| Certification | CCC |
| Tub Material | Plastic |
| Installation | Freestanding |
| Washing Program | Quick wash, Antibiotic Wash, Standard Wash |
| Opening Method | Top Open |
| Washing Capacity (kg) | 4.6-5.5kg |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 350W |
| Loading Type | Top Loading |
| Energy Efficiency Rating | Grade 2 |
| Washing Machine Type | Mini Washing Machine |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Washing machine brand | Chigo |
| Model | XQB65-3805 |
| Usage | Fully automatic |
| Energy efficiency grade | Level 2 |
| Product Type | Impeller washing machine |
Instock
There are no reviews yet.