Instock
| Weight | 98 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 100 × 80 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC, Electric |
| Washing Program | Hand Wash, Drainage Only, Wash Only, Drying, Pre-wash, Power Wash, Wool Wash, Large Cloth Wash, Chemical Fiber Wash, Rinse Only, Spin-dry Only, Silk Wash, Denim Wash, Antibiotic Wash, Barrel Drying, Automatic Barrel Cleaning, Sport shoes, SHIRTS |
| Voltage (V) | 260V |
| Power (W) | 250-300W, 250-350W |
| Loading Type | Front Loading, Top Loading |
| Energy Efficiency Rating | Grade 1, Grade 1 |
| Washing Machine Type | Dehydrating Machine |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Model Number | MK6059wm |
| Automatic Type | Automatic |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 600*595*850mm |
| Tub Material | stainless steel |
| Tub No. | Single Tub |
| Condition | New |
| Warranty | 1 Year |
| Type | Stacked Washer / Dryer |
| Washing Capacity (kg) | 4.6-5.5kg |
| Operating Language | English |
| Application | Hotel, garage, Household |
| App-Controlled | NO |
| logo/pattern | Hot Stamping |
| Product name | Washing and drying machine |
| Cabinet material | Galvanized steel plate |
| Drainage mode | Upper drainage |
| Door opening mode | Front open |
| Certificate No. 3C | 2018010705056032 |
| 2018010705056032 | 250-350W |
| Dehydration capacity | Above 9kg |
| Product size | 600*595*850mm |
| Display mode | LED digital screen display |
| depth | 44-60 cm |
Instock
There are no reviews yet.