Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 61 × 37 × 66 cm |
| Power Source | Electric |
| Automatic Type | Automatic |
| Motor type | Frequency Conversion Motor |
| Drainage Method | Lower Outlet |
| Type | Compact |
| Tub No. | Single Tub |
| Certification | CE |
| Installation | wall mounted |
| Washing Program | Wash Only |
| Opening Method | Front Open |
| Washing Capacity (kg) | 2.1-4.5kg |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | >300W |
| Loading Type | Front Loading |
| Energy Efficiency Rating | Grade 4 |
| Washing Machine Type | wall mounted |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | KR(Origin) |
| Brand | winia |
| model | GWM2-25WSVK |
| Color classification | Dark grey (single wash) white |
| Energy efficiency grade | Level IV |
| Gross weight | 20.4kg |
| Packing size | 605x365x655mm |
| Net weight | 16.5kg |
| width | 550mm |
| Intelligent type | Intelligent is not supported |
| Washing kilogram | 2.5kg |
| depth | 302mm |
| height | 600mm |
Instock
There are no reviews yet.