Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 6 × 6 cm |
| Gender | Unisex |
| Model Number | WZ-12 |
| Plastic Type | ABS |
| Type | U-slot interactive ball |
| Dimensions | 40cm |
| Sports | TENNIS |
| Design | U-groove |
| Material | Plastic |
| Brand Name | GSF |
| CN | Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y, 14+y |
| function | Outdoor Collective Games, Indoor Game for Kid, Outdoor Play, Company activity Games, Interaction Competition Toys, Children's outdoor garden games, toys for adult, family party games, kindergarten indoor toy |
| games outdoor | for adult toy |
| sports toys | team games |
Instock
There are no reviews yet.