Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 23 × 12 cm |
| Gender | Unisex |
| Function | Cooperation/Interpersonal Relations Developing |
| Type | Team Building Game |
| Dimensions | 2m |
| Sports | GOLF/高尔夫(电子) |
| Design | Teamwork Game |
| Material | Cloth |
| Brand Name | GSF |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y, 14+y |
Instock
There are no reviews yet.