Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 70 × 110 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Washing Program | Drainage Only, Wash Only |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | >300W |
| Loading Type | Top Loading |
| Energy Efficiency Rating | Grade 1 |
| Washing Machine Type | Dehydrating Machine |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| How to use | fully automatic |
| drainage method | sewer |
| Dehydration power | 380W |
| washing power | 400W |
| depth | 615mm |
| place of origin | Chinese mainland |
Instock
There are no reviews yet.