Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 58 × 59 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC, Electric |
| Washing Program | Wash Only, Drying |
| Voltage (V) | 110V, 220 |
| Power (W) | <100W, 450 |
| Loading Type | Front Loading, Top Loading |
| Energy Efficiency Rating | None, Grade 1 |
| Washing Machine Type | Mini Washing Machine |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Place of Origin | Shandong, China |
| Model Number | MUY |
| Automatic Type | Automatic |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 58*59*95CM |
| Tub Material | Stainless steel |
| Tub No. | Single Tub |
| Condition | New |
| Warranty | 1 Year |
| Installation | Freestanding |
| Year | 2024 |
| Washing Capacity (kg) | >7kg |
| Operating Language | English |
| Application | Hotel, Outdoor, Garage, Commercial, Household |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | Yes |
| logo/pattern | Hot Stamping |
| Product name | washing machine |
| Color | Grey |
| MOQ | 1 PCS |
| Logo | Customized Logo Acceptable |
| Weight | 26kg |
| Style | Modern |
| Shell material | plastics |
| Keyword | Washing and drying washing machines |
| Usage | family |
| Description | durable |
Instock
There are no reviews yet.