Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Washing Program | Hand Wash, Drainage Only, Pre-wash, Quick wash, Spin-dry Only, Silk Wash, Antibiotic Wash, Barrel Drying, Standard Wash, Automatic Barrel Cleaning |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | <100W |
| Loading Type | Top Loading |
| Energy Efficiency Rating | None |
| Washing Machine Type | Dehydrating Machine |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
Instock
There are no reviews yet.