Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 85 × 65 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Washing Program | Wash Only, Drying |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 200w |
| Loading Type | Front Loading |
| Energy Efficiency Rating | Grade 1 |
| Washing Machine Type | Mini Washing Machine |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Height | 850mm |
| Usage | Fully automatic |
| Width | 596mm |
Instock
There are no reviews yet.