Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 91 × 58 × 56 cm |
| Washing Program | Wash Only, Drying, Pre-wash, Quick wash, Spin-dry Only, Antibiotic Wash, Barrel Drying |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | >300W |
| Loading Type | Top Loading |
| Energy Efficiency Rating | Grade 2 |
| Washing Machine Type | Mini Washing Machine |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Usage | Fully automatic |
| Laundry program | Quick wash, common, standard, Denim |
Instock
There are no reviews yet.