Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 58 × 57 × 96 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC, Electric |
| Certification | CE |
| Tub Material | STAINLESS STEEL |
| Installation | Freestanding |
| Washing Program | Drainage Only, Wash Only, Large Cloth Wash, Rinse Only, Standard Wash, Sportswear |
| Opening Method | Top Open |
| Voltage (V) | 220V, 220 |
| Power (W) | 500w, 900 |
| Loading Type | Front Loading, Top Loading |
| Energy Efficiency Rating | Grade 3, Grade 3 |
| Washing Machine Type | Mini Washing Machine |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Automatic Type | Automatic |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 505*520*925mm |
| Tub No. | Single Tub |
| Condition | New |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Type | All-In-One Washer / Dryer |
| Washing Capacity (kg) | 5.6-7kg |
| Operating Language | English |
| Application | Hotel, Commercial, Household |
| Private Mold | Yes |
| logo/pattern | Silk screen printing |
| Size | 505*520*925mm |
| Outer box size | 572*562*960mm |
| Volume | 0.31 |
| Power consumption | 0.135kwh |
| Gross weight | 22kg |
| Net weight | 20kg |
| Washing ratio | 0.8 |
| Bucket depth height | 360mm |
| Washing dehydration capacity | 12kg |
Instock
There are no reviews yet.