Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 71 kg |
|---|---|
| Dimensions | 62 × 60 × 85 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC, Electric |
| Washing Program | Hand Wash, Drying, Large Cloth Wash, Quick wash |
| Voltage (V) | 220V, 220-240V |
| Power (W) | 200-250w, 400W |
| Loading Type | Front Loading, Front Loading |
| Energy Efficiency Rating | Grade 2, Class A+++ |
| Washing Machine Type | Mini Washing Machine |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Automatic Type | Automatic |
| Tub Material | plastic |
| Tub No. | Single Tub |
| Condition | New |
| Warranty | 1 Year |
| Type | All-In-One Washer / Dryer |
| Installation | Freestanding |
| Operating Language | English |
| Application | Hotel, Household |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | NO |
| logo/pattern | Other |
| Product name | : Front Loading Washing Machine |
| Capacity | 10KG |
| Name | Clothes Washing Machine |
| Color | Gray |
| Keyword | Washing Machine Dryer 10Kg |
| Motor | BLDC Motor |
| Usage | Cloth Washing |
| Washing capacity/ kg | 10KG |
| Automation level | Fully Automatic |
| Motor Type | Variable Frequency Motor |
Instock
There are no reviews yet.