Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 34 × 42 cm |
| Power Source | AC, Electric |
| Control type | electronic |
| Max spin speed | <1200 rpm |
| Depth | <50 cm |
| Housing Material | Plastic |
| Automatic Type | Automatic |
| Motor type | Other |
| Drainage Method | Lower Outlet |
| Type | Compact |
| Condition | New |
| Certification | none |
| Tub Material | STAINLESS STEEL |
| Installation | Portable / Mini |
| Washing Program | Wash Only, Drying, Quick wash, Spin-dry Only, Towel Wash, Antibiotic Wash, Standard Wash |
| Opening Method | Front Open |
| Washing Capacity (kg) | 2.1-4.5kg |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 200w |
| Loading Type | Front Loading |
| Energy Efficiency Rating | Grade 3 |
| Washing Machine Type | Mini Washing Machine |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
Instock
There are no reviews yet.