Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Automatic Type | Automatic |
| Motor type | Common Motor |
| Type | Compact |
| Condition | New |
| Tub No. | SingleTub |
| Installation | PortableMini |
| Washing Program | Wash Only, Pre-wash |
| Washing Capacity (kg) | <2kg |
| Voltage (V) | 110V110 |
| Power (W) | lt100Wlt100 |
| Loading Type | TopLoading |
| Energy Efficiency Rating | Grade 1 |
| Washing Machine Type | TopLoading |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
Instock
There are no reviews yet.