Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 3 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Installation | Portable / Mini |
| Washing Program | Wash Only |
| Opening Method | Top Open |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | 150-200w |
| Loading Type | Top Loading |
| Energy Efficiency Rating | Grade 2 |
| Washing Machine Type | Mini Washing Machine |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | US(Origin) |
| Product Dimensions | 15"D x 27"W x 32"H |
| Capacity | 28 Pounds |
| Special Feature | Large size |
| Access Location | Top Load |
| Color | White, Blue |
| Cycle Options | Timed wash and spin |
| Item Weight | 31 Pounds |
| Material | Polypropylene, Stainless Steel |
Instock
There are no reviews yet.