Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Automatic Type | Automatic |
| Motor type | Common Motor |
| Drainage Method | Lower Outlet |
| Installation | Freestanding |
| Washing Program | Wash Only |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | 1w |
| Loading Type | Front Loading |
| Energy Efficiency Rating | None |
| Washing Machine Type | Washing Machine |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
Instock
There are no reviews yet.