Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 16.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Control type | mechanical |
| Motor type | Common Motor |
| Condition | New |
| Installation | Portable / Mini |
| Washing Program | Wash Only, Drying, Pre-wash, Large Cloth Wash, Quick wash, Rinse Only, Spin-dry Only, Standard Wash |
| Opening Method | Top Open |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 100-150w |
| Loading Type | Top Loading |
| Energy Efficiency Rating | None |
| Washing Machine Type | Mini Washing Machine |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Product Dimensions | (27.95 x 17.32 x 32.68)" / (71 x 44 x 83)cm (L x W x H) |
| Item Weight | 18.5kg /40.79lbs |
Instock
There are no reviews yet.