Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC, Electric |
| Depth | <50 cm |
| Housing Material | Plastic |
| Automatic Type | Automatic |
| Type | Compact |
| Tub No. | SingleTub |
| Installation | PortableMini |
| Washing Program | Wash Only |
| Washing Capacity (kg) | 2.1-4.5kg |
| Voltage (V) | 110V110 |
| Power (W) | 100W100 |
| Loading Type | TopLoading |
| Energy Efficiency Rating | None |
| Washing Machine Type | TopLoading |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
Instock
There are no reviews yet.