Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10.886 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 81 × 92 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Washing Program | Hand Wash, Drainage Only, Drying, Power Wash, Wool Wash, Large Cloth Wash, Quick wash, Standard Wash |
| Voltage (V) | 230V |
| Power (W) | 200-250w |
| Loading Type | Top Loading |
| Energy Efficiency Rating | Grade 2 |
| Washing Machine Type | Mini Washing Machine |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.