Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 81 × 92 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Certification | CE |
| Washing Program | Standard Wash, Automatic Barrel Cleaning |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | 150-200w |
| Loading Type | Top Loading |
| Energy Efficiency Rating | Grade 1 |
| Washing Machine Type | Dehydrating Machine |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| CN | Sichuan |
| Capacity | 40 Pounds |
| Special Feature | High Efficiency |
| Access Location | Top Load |
| Color | Blue and white |
| Cycle Options | Normal |
| Controls Type | Knob |
| Product Dimensions | 18.4"D x 32"W x 36.5"H |
Instock
There are no reviews yet.