Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Washing Program | Hand Wash, Drainage Only, Wash Only, Drying, Pre-wash, Power Wash, Wool Wash, Large Cloth Wash, Chemical Fiber Wash, Cotton Linen Wash, Quick wash, Rinse Only, Spin-dry Only, Silk Wash, Denim Wash, Towel Wash, Antibiotic Wash, Barrel Drying, Standard Wash, Automatic Barrel Cleaning, Steam treatment, SHIRTS, Sportswear, Down products |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | >300W |
| Loading Type | Front Loading |
| Energy Efficiency Rating | Grade 2 |
| Washing Machine Type | Dehydrating Machine |
| Brand Name | MDNG |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.