Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 51 × 52 × 93 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Washing Program | Hand Wash, Wash Only, Wool Wash, Quick wash, Standard Wash |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | >300W |
| Loading Type | Top Loading |
| Energy Efficiency Rating | Grade 3 |
| Washing Machine Type | Mini Washing Machine |
| Brand Name | Smad |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
Instock
There are no reviews yet.