Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Type | Compact |
| Installation | Portable / Mini |
| Washing Program | Hand Wash, Drainage Only, Wash Only, Drying, Large Cloth Wash, Quick wash, Barrel Drying, Standard Wash, Automatic Barrel Cleaning |
| Opening Method | Front Open |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 100-150w |
| Loading Type | Front Loading |
| Energy Efficiency Rating | None |
| Washing Machine Type | Mini Washing Machine |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Product Dimensions | 13.98"D x 26.57"W x 23.23"H |
| Capacity | 15 Pounds |
Instock
There are no reviews yet.