Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Washing Program | Wash Only |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <100W |
| Loading Type | Front Loading |
| Energy Efficiency Rating | Grade 3 |
| Washing Machine Type | Mini Washing Machine |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.