Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 × 70 × 70 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Grade | Grade 3 |
| Indoor Machine Noise | 24-35dB |
| Air conditioning power | 5HP |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 500w |
| Use | ROOM |
| Cooling/Heating | Cooling/Heating |
| Brand Name | HAOYUNMA, HUALI |
| Origin | Mainland China |
| Applicable Industries | Manufacturing Plant Restauran Retail Marine |
| Type | Fan Coil Unit |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Mounting | Split |
| Warranty | 1 Year |
| Key Selling Points | Easy to Operate |
| Machinery Test Report | Provided |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | Motor |
| Weight (KG) | 15 KG |
| Casing | ABS |
| Color | white |
| Heat exchanger | Aluminum fin arround copper tube |
| Controller | more function remote controller |
| Usage | Refrigetor Water Filter |
| Function | Cooling |
| Certificate | CE |
| Fan coil unit 1 | chilled water fan coil unit |
| Fan coil unit 2 | water chiller terminal |
| Power supply | 220V~50/60Hz |
Instock
There are no reviews yet.