Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 100 × 80 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Grade | Grade 3 |
| Indoor Machine Noise | 36-49dB |
| Air conditioning power | 2hp |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 500w |
| Use | ROOM |
| Cooling/Heating | Cooling/Heating |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| cooling capacity | 5000W |
| Cooling power | 1300W |
| heating capacity | 6500W |
| Outdoor unit noise | 55dB |
| energy efficiency class | first level |
| Electric auxiliary heating power | 1150W |
| Heating power | 1800W |
| Indoor unit noise | 45dB |
| way of working | frequency conversion |
| Air conditioner power | 2 horses |
| function | sterilization |
| Internal machine stacking layer limit | 8th floor |
| Air conditioner type | wall mounted |
| Gross weight of internal machine | 14.5kg |
| Gross weight of external machine | 39kg |
Instock
There are no reviews yet.