Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 79.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 60 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Grade | No |
| Indoor Machine Noise | <23dB |
| Air conditioning power | 1HP |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | 1w |
| Use | ROOM |
| Cooling/Heating | Cooling/Heating, Cooling/Heating |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | China |
| Model Number | DGA2-ACDCBLW-12k/18k/24k |
| Capacity (btu) | 12000/17300/22000 |
| EER | 3.75/12.75 |
| COP | 3.5/11.9 |
Instock
There are no reviews yet.