Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 99 × 23 × 68 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC, Electric, electrical |
| Grade | Grade 1 |
| Indoor Machine Noise | <23dB |
| Air conditioning power | 1HP |
| Voltage (V) | 6V, 220 |
| Power (W) | 1w |
| Use | ROOM |
| Cooling/Heating | Cooling/Heating, Cooling/Heating |
| Brand Name | OIMG, hisense |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | China |
| EER | 2-4 |
| Power Type | AC |
| After-sales Service Provided | None |
| Warranty | 3 years |
| Type | Floor Standing Air Conditioners |
| Application | Hotel, Household |
| App-Controlled | Yes |
| Fixed Frequency/Variable Frequency | Variable frequency |
| Private Mold | NO |
| Name | Hisense Hi Flexi VRF Air Conditioner |
| Certification | ce |
| Compressor Type | Rotary |
| Compressor Brand | GMCC |
| Refrigerant | R32 |
| Dimensions(L*W*H) | 990*230*680mm |
| Control type | Remote |
Instock
There are no reviews yet.