Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 60 × 45 cm |
| Power Source | Electric |
| Gender | Unisex |
| Plastic Type | PP |
| Dimensions | 68*58*50cm |
| Model Number | c30 |
| Style | CAR |
| Material | Plastic |
| Wheel Number | Four |
| Brand Name | YOGOHALO |
| Recommend Age | 3-6Y |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Features | Ride On |
| Battery | 6V 7AH |
| Drive | 2 Drive |
| Light & music | yes |
| Weight | 7.5KG |
Instock
There are no reviews yet.