Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 90 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC, electrical |
| Certification | CE |
| Grade | Grade 1 |
| Indoor Machine Noise | <23dB |
| Air conditioning power | 1HP |
| Voltage (V) | 220V, 220 |
| Power (W) | 500w, 5200 |
| Use | ROOM, Room |
| Cooling/Heating | Cooling/Heating, Cooling/Heating |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts, Return and Replacement |
| Warranty | 1 Year, 1 Year |
| Energy Efficiency Rating | Class A |
| Application | Hotel, Household |
| App-Controlled | Yes |
| Condition | New |
| Place of Origin | Jiangsu, China |
| Power Type | AC |
| Type | Ceiling |
| Capacity (btu) | 18000btu – 60000btu |
| App & Voice Control | YES |
| Product Name | Floor Standing Air Conditioners |
| Control | Touch Control+remote Control+wifi |
| Usage | Household Appliances |
Instock
There are no reviews yet.