Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 107 × 50 × 42 cm |
| Power Source | Electric |
| Gender | Unisex |
| Plastic Type | PP |
| Dimensions | 120*50*69CM |
| Model Number | KP-1028 |
| Style | Motorbikes |
| Material | Plastic |
| Wheel Number | Three |
| Brand Name | YOGOHALO |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Features | Ride On |
| Package size | 107*50*42cm |
| Weight | 15.5kg |
| Battery | 12v 4.5ah |
Instock
There are no reviews yet.