Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 × 80 × 60 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Grade | Grade 3 |
| Indoor Machine Noise | 36-49dB |
| Air conditioning power | 1HP |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 500w |
| Use | ROOM |
| Cooling/Heating | Cooling/Heating |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| voltage | 220V |
| Additional features | movable |
| Control method | mechanical |
| Power mode | Plug-in |
Instock
There are no reviews yet.