Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 103 × 33 × 53 cm |
| Power Source | Electric |
| Gender | Unisex |
| Plastic Type | ABS |
| Dimensions | 110*62*43cm |
| Style | Motorbikes |
| Material | Plastic |
| Wheel Number | Two |
| Brand Name | YOGOHALO |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Features | Ride On |
| Battery | 12v 4.5ah |
Instock
There are no reviews yet.