Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 18.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 114 × 58 × 32 cm |
| Power Source | Electric |
| Gender | Unisex |
| Plastic Type | PP |
| Dimensions | 114*60*45cm |
| Model Number | BLF-5688 |
| Style | CAR |
| Material | Plastic |
| Wheel Number | Four |
| Brand Name | YOGOHALO |
| Recommend Age | 3-6Y |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Features | Ride On |
| Drive | 2/4 drive optional |
| Battery | 12v 4.5ah/12v 7ah |
| Weight | 18.5KG |
| Package size | 114*58*32cm |
| Power display | yes |
| Support | usb, mp3, music, story |
Instock
There are no reviews yet.