Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 100 × 100 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Grade | Grade 3 |
| Indoor Machine Noise | 36-49dB |
| Air conditioning power | 1.5HP |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 500w |
| Use | ROOM |
| Cooling/Heating | Cooling/Heating |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| cooling capacity | 2600W |
| way of working | frequency conversion |
| Cooling power | 1150W |
| heating capacity | 4100W |
| Warranty period | 72 months |
| Air conditioner power | 1 horse larger |
| Net mass of indoor unit | 10kg |
| Heating power | 630W |
| Air conditioner type | wall mounted |
| Heating and cooling type | Warm and cold type |
Instock
There are no reviews yet.