Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 50 × 170 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC, electrical, Electric |
| Grade | Grade 2 |
| Indoor Machine Noise | 24-35dB |
| Air conditioning power | 5HP |
| Voltage (V) | 220V, 220 |
| Power (W) | 250w, 4500 |
| Use | ROOM, Room |
| Cooling/Heating | Cooling/Heating, Cooling/Heating |
| Brand Name | HAOYUNMA, ORIENT |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 5 years, 5 Years |
| Application | Hotel, Commercial, Household |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | NO |
| Condition | New |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Power Type | AC |
| Type | Central Air Conditioners |
| Capacity (btu) | 24000 |
| COP | 62000 |
| EER | 3.19 |
| Model Number | 24 PRO |
| Compressor | GMCC |
| Power supply | 220V/1Ph/50Hz |
Instock
There are no reviews yet.