Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 50 × 170 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC, electrical |
| Grade | Grade 2 |
| Indoor Machine Noise | 36-49dB |
| Air conditioning power | 3HP |
| Voltage (V) | 220V, 220 |
| Power (W) | 500w |
| Use | ROOM, Room |
| Cooling/Heating | Cooling Only, Cooling/Heating |
| Brand Name | HAOYUNMA, Eurgeen |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Model Number | A011E |
| Capacity (btu) | 12000 |
| COP | 2.75 |
| EER | 2.46 |
| Power Type | AC |
| Condition | New |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year, Compressor |
| Type | PORTABLE |
| Application | Household |
| Product Name | Portable AC Mini Air Conditioner |
| Function | CoolingHeating |
| Color | White |
| Cooling capacity | 12000BTU |
| Power supply | 220-240V/1Ph/50Hz |
| Feature | Mobile |
| Noise | 65 DB |
| Material | Abs+pc |
| Refrigerant | R410a / R290 |
Instock
There are no reviews yet.