Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 16.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 107 × 58 × 36 cm |
| Power Source | Electric |
| Gender | Unisex |
| Plastic Type | PP |
| Size | 110*62*68, 110*62*68cm |
| Model Number | ST-3.0 |
| Style | CAR |
| Material | Plastic |
| Wheel Number | Four |
| Brand Name | YOGOHALO |
| Recommend Age | 3-6Y |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Features | Ride On |
| Motor | 380driver*2/*4 |
| Battery | 12v 4.5/12v 7ah |
| Package size | 107*58*36cm |
| Weight | 16.5kg |
| Function | Support mp3, bluetooth, double open door, |
Instock
There are no reviews yet.