Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 × 80 × 60 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC, Electric |
| Certification | CE |
| Grade | Grade 1 |
| Indoor Machine Noise | <23dB |
| Air conditioning power | 1HP |
| Voltage (V) | 220V, 220 |
| Power (W) | 500w |
| Use | ROOM, Room |
| Cooling/Heating | Cooling/Heating, Cooling/Heating |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Jiangsu, China |
| Capacity (btu) | 8001-10000 |
| EER | 2-4 |
| Power Type | AC |
| Condition | New |
| After-sales Service Provided | Return and Replacement |
| Warranty | 1 Year |
| Type | Split Wall Mounted Air Conditioners |
| Energy Efficiency Rating | Class A |
| Operating Language | English |
| Timer | Yes |
| Application | Household |
| Remote Control | Yes |
| App-Controlled | Yes |
| Fixed Frequency/Variable Frequency | Variable frequency |
| Private Mold | NO |
| logo/pattern | Silk screen printing |
| Keyword | Household Air Conditioner |
| Function | Cooling and Heating |
| Product Name | Split Air Conditioner |
| Noise | 36~52dB(A) |
Instock
There are no reviews yet.