Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 114 × 35 × 50 cm |
| Power Source | Electric |
| Gender | Unisex |
| Plastic Type | PP |
| Dimensions | 125*53*68CM |
| Model Number | H2 |
| Style | Motorbikes |
| Material | Plastic |
| Wheel Number | Two |
| Brand Name | YOGOHALO |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Features | Ride On |
| Battery | 12V/4.5AH, 7AH |
| Motor | 2 drive |
| Charge time | 8-10h |
| Weight | 15.5KG |
Instock
There are no reviews yet.