Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 33 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 89 × 43 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Grade | Grade 3 |
| Indoor Machine Noise | 24-35dB |
| Air conditioning power | 3HP |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 500w |
| Use | ROOM |
| Cooling/Heating | Cooling/Heating |
| Brand Name | HAOYUNMA, Treeligo |
| Origin | Mainland China |
| Purpose | for replace/repair |
| Condition | New |
| Year | Universal |
| Model | Universal |
| Engine | Universal |
| OE NO. | aire acondicionado camion |
| Car Fitment | Universal |
| Size | Standard |
| Warranty | 1 Year |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Car Model | UNIVERSAL |
| Model Number | aire acondicionado 12v |
| Car Make | Universal mini air conditioner |
| Cooling capacity | 2200W |
| Refrigerant | R-134a |
| Voltage | 12V |
| Packing size | 805X805X290mm |
| Compressor type | Electric Scroll Compressor |
| Function | Electric Vehicle Air Conditioner |
| Quality | 100% Tested |
Instock
There are no reviews yet.