Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 54 × 30 × 50 cm |
| Gender | Unisex |
| Plastic Type | ABS |
| Dimensions | 57*23*35.5cm |
| Model Number | Electric Train Child |
| Style | CAR |
| Material | Plastic |
| Wheel Number | Four |
| Brand Name | CONUSEA |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y |
| Origin | Mainland China |
| Features | Ride On |
Instock
There are no reviews yet.