Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 366 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Grade | No |
| Indoor Machine Noise | <23dB |
| Air conditioning power | 1HP |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | 1w |
| Use | ROOM |
| Cooling/Heating | Cooling/Heating |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Warranty | 1 Year |
| After-sale Service | Online technical support, Free spare parts |
| Project Solution Capability | Others |
| Design Style | Modern |
| Place of Origin | Sichuan, China |
| Type | Air Conditioning |
| Indoor unit Size | 840*840*240mm |
| Outdoor unit Size | 920*702*360mm |
| Decorative panels | 950*950*50 |
| Rated cooling capacity | 7500(1700-8300)W |
| Rated heat Capcity | 9700(1300-10500)W |
| APF | 3.75 |
| Refrigerant | R32 |
Instock
There are no reviews yet.